O nas

Sudecka Ostoja jest czymś nie tylko dla młodych ale i starszych stażem i wiekiem myśliwych, oraz dla sympatyków łowiectwa i natury. Na kanale znajdziecie sporo videorelacji z moich polowań jak i różnego rodzaju wyjść do łowiska nie koniecznie z bronią. Na blogu znajdziecie mnóstwo wiedzy, testów, porównań różnego rodzaju sprzętu myśliwskiego od broni, przez akcesoria myśliwskie po buty czy wabiki… a główną ideą jest autentyczność. Oraz oczywiście sklep internetowy z najlepszymi artykułami łowieckimi.

Ekipa Sudeckiej Ostoji

Sudecka Ostoja byłaby nikim bez znakomitej ekipy, oraz oczywiście bez Was, szanowni widzowie obserwujący nasze odcinki i artykuły.

Założycielem jestem oczywiście Ja, Kamil Kulejewski, a o tym jak to wszystko się zaczęło możecie poczytać poniżej. Zapraszam.

Historia Ostoi

Nasz Zespół

Czyli Ci, których spotykacie przed oraz za kamerą.

Kamil Kulejewski

Myśliwy, YouTuber

Sudecka Ostoja to strona którą dla Was zbudowałem i będziemy całym zespołem ją tworzyć ma na celu pokazanie bardziej szczegółowej mojej historii łowieckiej, aktualnych trendów i przemyśleń o przyszłości tej szlachetnej sztuki.

Mariusz Weiss

Maniek, Maniuś, Myśliwy, zapalony pszczelarz

Bardzo radosny człowiek, który nadaje wesoły ton naszym produkcjom, bardzo dobrze sprawdziłby się jako standuper, a oprócz tego Mariusz to myśliwy z 20 letnim stażem. Zapraszam na kanał żeby lepiej poznać Mariusza.

Michał Dmitrowicz

Filmowiec, Montażysta

Osoba, bez której w Sudeckiej Ostoi nie zagościłyby wyjątkowe ujęcia przyrody, pełne emocji i nuty tajemniczości. Michał to nie tylko operator, ale także dobry kompan podczas polowań i wyjazdów. W zespole pełni także rolę grafika, operatora drona, oraz kierownika sklepu. Osoba niezastąpiona i ciekawa świata.

Zobacz nasz sklep

Artykuły Sudeckiej Ostoji oraz wiele akcesoriów myślwiskich dostępnych w jednym miejscu. Zobacz nasz asortyment.

Sklep